Cennet cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Cennet: 108. epizóda

24. 09 2020 21:30 | Alexandra Stahlová
Cennet: 108. epizóda
Cennet: 108. epizóda Foto: Eccho Rights

Keď do nej Melisa znova začne skákať, Cennet už viac na ňu nemieni brať ohľady – chladne vmetie sestre do tváre, čo si zaslúži!

Cihanovu (Fatih Dönmez) pravú ruku prekvapí najnovšie rozhodnutie šéfa. Nikdy predtým totiž nič podobné neurobil, ani len na to nepomyslel – získať lásku svojho nepriateľa len pre seba...! Cennet (Almila Ada) je po streľbe v šoku, v hlave si neustále dokola prehráva, ako sa jej mama (Esra Ronabar) vrhá do dráhy guľke, ktorá bola evidentne určená pre ňu... Hoci je v celej veci naozaj nevinne, Kaya (Devrim Saltoğlu) skončí za mrežami ako hlavný podozrivý z pokusu o vraždu Arzu. Melisa (Zehra Yılmaz) v nemocnici úplne vypadne z role preporodenej sestry, nedokáže ani v najmenšom ovládnuť pohľady plné detinskej žiarlivosti, ktoré vrhá na Cennet...

Nielen Sema (Ebru Nil Aydın), ale i Mahir (Hazım Körmükçü) a Melisa sú presvedčení, že na Arzu strieľal Kaya, aj keď Cennet i ona prisahajú, že nie. Napokon, kto iný by to už len mohol byť? Keď do nej Melisa znova začne skákať, Cennet už viac na ňu nemieni brať ohľady – chladne vmetie sestre do tváre, čo si zaslúži!

Či už Cihan rátal alebo nerátal s nejakými následkami svojich činov, zdá sa, že nečakaná návšteva v jeho dome ho naozaj zaskočila. Ale, ako to už v živote chodí... Zdanie často klame.

Sledujte v pondelok, 28. septembra, o 20.30!

 

Upútavka

 
Cennet: FINÁLE - v pondelok, 12. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na