Cennet cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Cennet: 109. epizóda

28. 09 2020 21:30 | Alexandra Stahlová
Cennet: 109. epizóda
Cennet: 109. epizóda Foto: Eccho Rights

Nešťastná Cennet si bolestne uvedomí, aká nekonečne šťastná bola po Selimovom boku a ako veľmi, veľmi, veľmi ho ľúbi a potrebuje.

Keď Selim (Berk Atan) stavil úplne všetko na jednu kartu, aby Cennet (Almila Ada) konečne otvoril oči, určite by mu ani vo sne nenapadlo, akú trpkú príchuť bude jeho výhra mať. Ani že napokon i tak všetko stratí... Ťažko povedať, kto je viac šokovaný – či Melisa (Zehra Yılmaz) alebo Cihan (Fatih Dönmez) -, keď Arzu (Esra Ronabar) vyrukuje s nečakaným riešením „tragickej nehody“, na ktorej mieste teraz spolu stoja. Melisa, ako inak, z čisto sebeckých dôvodov a Cihan... V podstate tiež, pretože by mu tým Arzu urobila poriadny škrt cez rozpočet!

Kaya (Devrim Saltoğlu) neprestajne myslí na Arzu a nádherný život, ktorý si po jej boku vysníval. Sen, ktorý sa nikdy nestane realitou... Nešťastná Cennet si bolestne uvedomí, aká nekonečne šťastná bola po Selimovom boku a ako veľmi, veľmi, veľmi ho ľúbi a potrebuje. Mahirovi (Hazım Körmükçü) naozaj niet čo závidieť, medzi nie nešťastnou Arzu na jednej strane a arogantnou Özlem (Ebru Destan) na strane druhej je ako medzi mlynskými kameňmi, ktoré ho skôr či neskôr rozdrvia na prach...

To, že malá iskrička nádeje, ktorú v jej zlomenom srdci zažne manželovo vyznanie, bude mať vzhľadom na okolnosti len ťažko šancu sa rozhorieť, Arzu pochopí najneskôr po naozaj nečakanom Cihanovom návrhu.

Sledujte v utorok, 29. septembra, o 20.30!

 

Upútavka

 
Cennet: FINÁLE - v pondelok, 12. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na