Cennet cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Cennet: 110. epizóda

29. 09 2020 21:30 | Alexandra Stahlová
Cennet: 110. epizóda
Cennet: 110. epizóda Foto: Eccho Rights

Keď sa Cennet pokúsi pozhovárať so Selimom, jeho ako vždy nepriateľsky naladená mama Nilgün sa na ňu zúrivo vrhne ako fúria!

Bezradná Arzu (Esra Ronabar) pri najlepšej vôli nevie, čo má robiť. Srdce jej vraví, aby sa zbalila a odišla s Melisou (Zehra Yılmaz), Cennet (Almila Ada) a Mahirom (Hazım Körmükçü) niekam ďaleko, kde budú môcť všetci traja začať odznova, s čistým štítom. No rozum jej káže ochrániť svojich najbližších za každú cenu, a preto prijať Cihanov (Fatih Dönmez) šialený návrh, aby sa stala jeho manželkou! Halil (Cihan Köse) na Kayov (Devrim Saltoğlu) príkaz sleduje jedného z Cihanových mužov. Netrvá dlho a jeho snaha prinesie prvé ovocie.

Keď sa Cennet pokúsi pozhovárať so Selimom (Berk Atan), jeho ako vždy nepriateľsky naladená mama Nilgün (Çiçek Acar) sa na ňu zúrivo vrhne ako fúria! Sema (Ebru Nil Aydın) je nadšená, keď zistí, že sa trápila úplne zbytočne a vo vile napokon predsa len nezostane sama. Naopak, v Arzu by sa krvi nedorezal, keď nna vlastnej koži zakúsi, aká krutá a sebecká Melisa naozaj jej. Cennet napokon predsa len nájde spôsob, ako povedať Selimovi, čo má na srdci...

Aj keď sa Arzu už len pri tej predstave od hnusu obracia žalúdok, rozhodne sa z lásky k dcéram obetovať vlastné šťastie, podvoliť sa Cihanovmu vydieraniu a prijať jeho návrh!

Sledujte v stredu, 30. septembra, o 20.30!

 

Upútavka

 
Cennet: FINÁLE - v pondelok, 12. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na