Cennet cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Cennet: 111. epizóda

30. 09 2020 21:30 | Alexandra Stahlová
Cennet: 111. epizóda
Cennet: 111. epizóda Foto: Eccho Rights

Príjemné posedenie Selima s Cennet, babičkou Mukaddes a Sunou sa bolestne zvrtne po príchode Nilgün a jej nemilosrdnom ultimáte.

Özlemina (Ebru Destan) drzosť zjavne nepozná hraníc – bez hanby si totiž uchmatne zásielku z nemocnice určenú Seme (Ebru Nil Aydın)! No tentoraz sa zdá, že Šťastena výnimočne nestojí pri nej. Arzu (Esra Ronabar) vysvetlí dotknutej Melise (Zehra Yılmaz), prečo skrátka musí urobiť to, čo si predsavzala, aj keď tým ublíži sebe, manželovi (Hazım Körmükçü) i jej. No vďaka súhre istých okolností oznámenie jej (ne)dobrovoľného rozhodnutia rozviesť sa rodine prebehne oveľa hladšie, ako predpokladala.

Kayovi (Devrim Saltoğlu) muži márne prehľadávajú kraj široko-ďaleko, po Halilovi (Cihan Köse), ktorý počas pátrania odhalil priveľa, niet ani stopy. Príjemné posedenie Selima (Berk Atan) s Cennet (Almila Ada), babičkou Mukaddes (Güler Ökten) a Sunou (Süeda Çil) sa bolestne zvrtne po príchode Nilgün (Çiçek Acar) a jej nemilosrdnom ultimáte. Keď si Sema vypočuje rozhovor medzi nevestou a vnučkou, Arzu zrazu uvidí v novom svetle.

Nešťastná Melisa sa ešte nikdy necítila taká bezmocná, ako práve teraz. Vôbec nevie, čo má robiť, preto sa uplakaná obráti so žiadosťou o pomoc na jediného človeka, ktorému na mame záleží rovnako ako jej... Správne, na Cennet.

Sledujte v pondelok, 5. októbra, o 20.30!

 

Upútavka

 
Cennet: FINÁLE - v pondelok, 12. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na