Cennet cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Cennet: 113. epizóda

06. 10 2020 21:30 | Alexandra Stahlová
Cennet: 113. epizóda
Cennet: 113. epizóda Foto: Eccho Rights

Keď Cihan pochopí, že jeho „dokonalý plán“ vyletel hore komínom, rozhodne sa improvizovať. Rozhodne sa nemieni vzdať bez boja!

Aj keď ešte pred pár dňami by tomu ani jeden z nich neveril, dnes spolu Selim (Berk Atan) a Melisa (Zehra Yılmaz) konečne opäť dokážu aspoň ako-tak vychádzať. Našťastie, pretože vďaka tomu odhalia celú obludnosť Cihanovho (Fatih Dönmez) podvod! Už i tak dosť vykoľajená Cennet (Almila Ada) pochopiteľne ešte viac znervóznie, keď sa jej opakovane nepodarí spojiť s otcom (Devrim Saltoğlu). A ani stretnutie s Pınar jej na pokoji nepridá – práve naopak...

Sema (Ebru Nil Aydın) sa cíti naozaj príšerne. Tak veľmi by chcela donedávna nenávidenej neveste (Esra Ronabar) pomôcť – teraz, keď už vie, aká naozaj je... Keď Cihan pochopí, že jeho „dokonalý plán“ vyletel hore komínom, rozhodne sa improvizovať. Rozhodne sa nemieni vzdať bez boja!

Aj keď sa Selim, Melisa a Cennet ponáhľajú ako o život zabrániť svadbe, zdá sa, že už je príliš neskoro. Lenže, navzdory všeobecnému presvedčeniu... Zdanie v živote až prekvapivo často klame.

Sledujte v stredu, 7. októbra, o 20.30!

 

Upútavka

 
Cennet: FINÁLE - v pondelok, 12. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na