Cennet cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Cennet: 114. epizóda

07. 10 2020 21:30 | Alexandra Stahlová
Cennet: 114. epizóda
Cennet: 114. epizóda Foto: Eccho Rights

Melisa a Cennet si uvedomia, že sa teraz môžu spoliehať len jedna na druhú, a tak aj keď je jedna z nich zranená, pokúsia sa o útek.

Sema (Ebru Nil Aydın) nevychádza z údivu, ako slabošsky sa Mahir (Hazım Körmükçü) po rozvode správa a že dovolí Özlem (Ebru Destan) nielen rozťahovať sa vo vile Soyerovcov, ale i nádejať sa, že jedného dňa v nej bude paňou! Arzu (Esra Ronabar) doslova paralyzuje strach o milované dcéry, s ktorými ten pomstychtivý darebák Cihan (Fatih Dönmez) zmizol ktoviekam. A polícia aj napriek rozsiahlemu pátraniu, žiaľ, zatiaľ nemá žiadnu použiteľnú stopu.

Melisa (Zehra Yılmaz) a Cennet (Almila Ada) si uvedomia, že sa teraz môžu spoliehať len jedna na druhú, a tak aj keď je jedna z nich zranená, pokúsia sa o útek. No osud im tentoraz zjavne nie je veľmi naklonený. Keď sa babička Mukaddes (Güler Ökten) dozvie, čo sa deje, úplne sa zosype. Cihan je čoraz nevypočítateľnejší, čoraz nebezpečnejší...

Keď sa nič netušiaci Mahir zúrivo pustí do exmanželky, ktorú viní z dcérinho zmiznutia, Sema už viac nedokáže mlčať. Selim (Berk Atan) nemôže a nechce len čakať, ako všetko napokon dopadne. Rozhodne sa konať!

Sledujte vo štvrtok, 8. októbra, o 20.30!

 

Upútavka

 
Cennet: FINÁLE - v pondelok, 12. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na